"در طول راه تمام راه" برجسته قدرت از قدرت طرح فولاد بین المللی است

- May 23, 2017-

مراسم افتتاحیه «نشست سران کشورهای همکاری بین المللی» در 14 مه در پکن برگزار شد. رئیس جمهور شی جینپینگ در طول راه "کار با هم" سخنرانی کلیدی "ساختمان" را به عهده گرفت. شی جینپگ خاطر نشان کرد که در سال 2013 در قزاقستان و اندونزی، ابتکار "یک راه" برای ساختن منطقه اقتصادی جاده ابریشم و جاده ابریشم دریای قرن 21 پیشنهاد داد. طی چهار سال گذشته، بیش از 100 کشور و سازمان های بین المللی به طور فعال در ساخت و ساز "یک طرفه از جاده ها" شرکت کرده اند. قطعنامه های مهم مجمع عمومی سازمان ملل متحد و شورای امنیت سازمان ملل نیز در ساخت "یک راه" گنجانده شده است. "در امتداد راه"، به تدریج از مفهوم به عمل، از دید به واقعیت، ساخت و ساز حاصل می شود.


چین با تعدادی از آژانس های مالی و توسعه بین المللی برای حمایت از پروژه های "یک راه در امتداد"، از جمله بانک سرمایه گذاری زیرساختی آسیا و بانک توسعه BRICS چین، همکاری خواهد کرد. به عنوان یک موسسه مالی منطقه ای که توسط چین ایجاد شده، کسب و کار اصلی بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا، کمک به زیرساخت ها در منطقه آسیا و اقیانوس آرام است.


چین مبلغ "یک راه" را برای حمایت از سرمایه جدید 100 میلیارد یوان افزایش خواهد داد؛ در همان زمان برای تشویق موسسات مالی برای انجام RMB در خارج از کشور کسب و کار صندوق، مقیاس انتظار می رود حدود 300 میلیارد یوان. از سال 2014 تا 2016، کل حجم تجارت چین با "یک طرف در طول راه" بیش از 3 تریلیون دلار بود، در حالی که چین بیش از 50 میلیارد دلار در "کشور در طول راه" سرمایه گذاری کرده است. شرکت های چینی بیش از 50 کشور را در بیش از 20 کشور منطقه همکاری اقتصادی و تجاری ساخته اند که این کشور برای ایجاد 1،1 میلیارد دلار مالیات و 180 هزار شغل ایجاد می کند.


دولت بیشتر و بیشتر به توسعه در طول راه، شرکت های آهن و فولاد نیاز دارند از فناوری خود تغییر کنند تا سازگار با بهتر شدن استراتژی.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpgیک جفت:304 قطر بزرگ فولاد ضد زنگ لوله بعدی:کمیسیون تنظیم مقررات بانکی چین برای بررسی استقرار شرکت های آهن و فولاد برای بهره برداری