آوریل استهلندوستری PMI-Index Fur Zwei Aufeinander Folgende Mate Fiel Von 49،1٪ Wurde

در ماه آوریل، شاخص PMI صنعت فولاد 49.1 درصد بود که کمتر از 1.5 درصد از ماه قبل بوده و دو ماه متوالی در حال کاهش است.

در میان آنها، شاخص تولید در تقریبا یک سال به چهار برابر افزایش یافت؛ افزایش شاخص موجودی محصول از فوریه 2015 بالاترین؛ و شاخص سفارش جدید، شاخص قیمت خرید برای اولین بار در سال جاری تحت خط کاهش یافت و به 50٪ کاهش یافت. شاخص PMI نشان می دهد که تولید فولاد در ماه آوریل در سطح بالایی، کاهش سفارشات، کمبود موجودی شرکت ها، هزینه های مواد اولیه برای حمایت از عدم قیمت فولاد است.

سفارشات جدید برای صنعت فولاد در ماه آوریل همچنین پس از گذشت سه ماه، کمتر از 50 درصد از فاصله انقباضات 46.9 درصد را به خود اختصاص داده اند که به ترتیب، 3.7 درصد از ماه قبل بوده است و این دو در ماه ژوئیه 2016 به پایین ترین میزان رسید. نشان می دهد که قیمت فولاد به شدت کاهش یافت و وضعیت محدودیت های مالی، عوامل و کاربران نهایی به سفارش فولاد محتاط تر، سفارشات فولاد دریافت کاهش فشار در فروش به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

قیمت های داخلی فولاد در ماه آوریل علاوه بر بازگشت در پایان ماه، شوک تمام ماه کاهش یافت. عمدتا به علت افزایش فشار عرضه داخلی فولاد داخلی، سرمایه تنگ، هزینه حمایت از مواد اولیه ضعیف شده است. با این حال، با توسعه اقتصاد کلان داخلی، ظرفیت فولاد و تولید برای تقویت مدیریت زیست محیطی، قیمت فولاد تاثیر مثبتی بر قیمت اخیر دارد. انتظار می رود در ماه مه قیمت فولاد داخلی شوک برای اجرای روند خواهد بود.دربارهی ما

Htongsteel به عنوان یکی از متقاضیان پیشرو برای تمام لوله های فولادی، فولاد، نوار فولادی و اتصالات لوله های فولادی ظاهر شده است. ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان و توزیع کنندگان از فولاد ضد زنگ لوله، ورق فولاد ضد زنگ و نوار فولادی ضد زنگ در چین است. محصولات ما به طور گسترده ای در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار گرفته است. هر بخش تحت مدیریت کامل و تولید به طور کامل خودکار به طوری که برای ارائه بهترین محصولات با کیفیت و سریع خدمات به مشتریان ما.

اگر میخواهید ما را درک کنید، به زودی آن را بزنید.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

تلفن: +86 029 89306039

فکس: 029-89306039