معرفی مختصری از ورق فولاد ضد زنگ 304

- May 11, 2016-


فولاد ضد زنگ 304 صفحه با کاربرد وسیع و مقاومت به خوردگی خوب و مقاومت در برابر حرارت و دمای کم قدرت و خواص مکانیکی; ماشین پرس یا خم مانند گرم کار خوب توانایی هیچ پدیده سخت شدن عملیات حرارتی (غیر مغناطیسی، استفاده از درجه حرارت - 196 درجه سانتی گراد)


فولاد ضد زنگ 304L صفحه پس از جوشکاری و یا از بین بردن استرس، خوب مقاومت در برابر خوردگی مرز دانه است; تحت شرایط بدون عملیات حرارتی, آن همچنین می تواند حفظ مقاومت به خوردگی خوب، دما - 196 درجه سانتی گراد به 800 درجه سانتی گراد.


می توانید با توجه به ویژگی های گرید فولاد به پنج نوع تقسیم: austenite، حرارت - آهن، آهن دانه و نوع مارتنزیت، بارش سخت شدن. مورد نیاز می تواند مقاومت در برابر اسید اگزالیک، اسید سولفوریک، سولفات، نیترات، نیتریک اسید، اسید سولفوریک، اسید سولفوریک، سولفات مس، اسید فسفریک، اسید فرمیک، اسید استیک، و غیره انواع خوردگی اسید به طور گسترده ای در چنگال شیمیایی، غذایی، پزشکی، کاغذ سازی، نفت و صنعت انرژی اتمی و ساخت و ساز، کارد و چنگال، خودرو، لوازم خانگی انواع قطعات یدکی.


فولاد ضد زنگ پلیت سطحی است صاف، شکل پذیری بالای چقرمگی و مکانیکی قدرت اسید و قلیایی خوردگی گاز محلول و دیگر رسانه ها. این است انواع فولاد به زنگ اما زنگ به هیچ عنوان آسان است.

‍‍

بر اساس روش ساخت ورق فولاد ضد زنگ 304 شود می تواند به گرم نورد و نورد سرد دو نوع تقسیم، از جمله 0.02 به ضخامت 4 میلی متر نازک سرد بشقاب و ضخامت 4.5-100 میلی متر نورد گرم.


به منظور اطمینان حاصل شود که همه نوع از فولاد ضد زنگ پلیت مقاومت كششي کشیدگی و سختی و دیگر خواص مکانیکی مورد نیاز قبل از تحویل فولاد پس از بازپخت شبيه سازي محلول جامد درمان و درمان پیری حرارتی مطابق با.


سطح ورق فولاد ضد زنگ 304 زیبا است و امکان استفاده از تنوع و گوناگونی که بسیاری از عملکرد مانند عملکرد زنگ خوب, طولانی با دوام از فولاد معمولی و استحکام بالا، و در نتیجه امکان بزرگ با استفاده از ورق نازک، درجه حرارت بالا مقاومت و استحکام بالا، بنابراین قادر به مبارزه با آتش, درجه حرارت نرمال پردازش، یعنی آسان برای پردازش های پلاستیکی ، تعمیر و نگهداری ساده پایه درمان نه سطح، تمیز و بسیار جلا عملکرد خوب جوش.

یک جفت:لوله استیل 304 قطر بزرگ برای کراکینگ نفت بعدی:مشتری از ویتنام بازدید کارخانه ما