حمایت بیش از حد تجاری ناشی از عدم تنظیم قیمت های فولاد

- May 15, 2017-

در پاسخ به آمریکا ضد دامپینگ و فولاد کربنی و فولاد آلیاژی سرد کشیده مکانیکی لوله های وارداتی از چین Hejun وانگ مدیر بازرگانی بررسی درمان دفتر بازرگانی از جمهوری خلق را countervailing چین در بیانیه ای در تاریخ 11 مه گفت که اقدامات حفاظت بیش از حد تجاری منجر به فولاد ایالات متحده شرکت عدم بازسازی صنعتی و از دست دادن رقابت های بین المللی نه تنها منافع شرکای تجاری آسیب بلکه کمک به حل مشکلات پیش روی ایالات متحده صنعت فولاد است.


10 مه وزارت بازرگانی ایالات متحده صادر شده توجه در چین آلمان هند ایتالیا، کره جنوبی و سوئیس واردات فولاد کربنی و فولاد آلیاژی سرد کشیده لوله های مکانیکی آغاز تحقیقات ضد دامپینگ، در حالی که چین و هند یارانه ضد از این بررسی محصولات.


که ایالات متحده اغلب در واردات محصولات فولادی برای شروع تجارت چاره تحقیقات و اقدامات محدود کننده را تحریک نگرانی بزرگ عضو سازمان تجارت جهانی وانگ Hejun اشاره کرد. با توجه به آمار ما بین المللی کمیسیون تجارت از سال 2000 تا سال 2016، ایالات متحده آمریکا مجموع 283 خارجی از اقدامات امداد که 147 برای محصولات فلزی و 52 درصد حسابداری هستند وارد می کند. اقدامات حفاظت از تجارت بیش از حد منجر به عدم بازسازی صنعتی و از دست دادن رقابت های بین المللی از شرکت های فولادی ما نه تنها صدمه زدن به منافع از شرکای تجاری، اما همچنین کمک به حل مشکلات پیش روی صنعت فولاد ما.


وانگ Hejun تاکید کرد که چین است همیشه مخالف سوء استفاده تجاری بررسی درمان. اقدامات تجاری مکرر درمان خواهد شد نه تنها کمک به کاهش آسیب توسط متقاضیان ایالات متحده ادعا اما نیز لزوما منافع صنایع پایین دست آمریکا را تحت تاثیر قرار. امید است که مقامات آمریکا تحقیقی را عاقلانه و منصفانه مورد رسیدگی و ایجاد یک محیط پایدار و قابل پیش بینی بازار تجارت و همکاری صنعت فولاد.در باره ما


Htongsteel به عنوان توقف پیشرو ارائه دهنده راه حل برای تمام شما لوله فولادی، فولاد، نوار فولادی & فولادی لوله اتصالات مورد نیاز پدید آمده است. ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان & توزیع کننده لوله استنلس استیل نوار & فولاد در چین است. محصولات ما به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها در داخل و خارج از کشور استفاده شده است. هر بخش تحت مدیریت عالی و کاملا اتوماتیک تولید تا ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات سریع به مشتریان است.


اگر قصد ما درک می کنیم سپس به زودی اسمش.


   


تلفن: + 86 029 89306039

فکس: 029-89306039


یک جفت:310S ضد زنگ فولاد میلگردهای بعدی:آهن و فولاد صنعت مالکیت و حصول شتاب