ظرفیت تولید فولاد وارد دوره بسیار مهم

- May 19, 2017-

توسعه و اصلاحات کمیسیون، وزارت صنعت و تجارت در رابطه با دیگر مشترک بین وزیران عضو واحد ملاقات تقویت هماهنگی، پرداخت توجه دقیق به اجرای کار به ترویج توسعه کمیسیون کمیته مرکزی ک و شورای دولتی در حل و فصل بیش از حد ظرفیت تصمیم گیری ترتیبات توسعه و اصلاحات کمیسیون، منطقه را به انجام یک کار خوب تجزیه اهداف کار سالانه و تمرکز اجرای کار. در حال حاضر، امسال پیشنهاد کاهش آهن و زغال سنگ فولادی ظرفیت تولید به طور کامل به شرکت مربوطه تجهیزات و معدن کار برای رسیدن به شروع خوب اجرا نشده است.


تا به حال امسال کشور از ظرفیت تولید فولاد 31.7 میلیون تن برای تکمیل کار سالانه 63.4%; مجموع 68.97 میلیون تن از ظرفیت تولید ذغال سنگ به کار سالانه 46 ٪ کامل. لازم به ذکر که فولاد به داده های ظرفیت تولید غیر قانونی "زمین فولاد" ظرفیت شامل نمی. "سرزمین فولاد" منطقه اساسا کار تحقیق کامل به اتمام رسانده است، تحقیقات در بر داشت که ظرفیت تولید "نوار فولادی" قطع شده است، نظم بازار فولاد بیشتر بهبود یافته است. در حال حاضر ما هستند تقویت نظارت و بازرسی برای اطمینان از اینکه توسط 30 ژوئن قبل از ممنوعیت کامل زمین"فولاد".


رفت به 30 استان کشور (با توجه به استقرار شورای دولتی در ماه ژانویه سال جاری آهن و صنعت فولاد به حل و فصل بیش از حد ظرفیت ها و مشکلات در توسعه درون اداری مشترک متشکل از 12 تیم های بازرسی، جلسه مناطق خودمختار و شهرداری ها) و سین کیانگ تولید و ساخت و ساز سپاه به انجام بازرسی های خاص بررسی 228 شرکت آهن و فولاد، معادن زغال سنگ 150.


Meng وی گفت که از وضعیت بازرسی در سال 2016 کشور از 400 متر مکعب و زیر کوره 39، پشت ظرفیت تولید آهن 6.77 میلیون تن 30 تن و زیر تبدیل و کوره 71، پشت تولید فولاد ظرفیت 10.96 میلیون تن. حدود 300000 تن زیر اندازه معدن زغال سنگ کوچک حدود 1500، ظرفیت تولید 120 میلیون تن زغال سنگ پشت بسته. ۲۰۱۶ آهن و صنعت فولاد برای از بین بردن ظرفیت تولید عقب مانده از عملیات ویژه ظرفیت تولید فولاد عقب در بر داشت، شده تخریب یا مهر و موم شده به عنوان مورد نیاز؛ باید بسته شود و مهلت از معادن زغال سنگ کلاس, الزامی برای بستن پیاده سازی شده است.


توجه به فولاد چین "به ظرفیت تولید" وارد مرحله جدید کلی فشار به تدریج کاهش بیش از حد ظرفیت تبدیل شدن تناقضات ساختاری فزاینده برجسته. برای این منظور ژو Jianqi پیشنهاد کرد که آینده "به ظرفیت" سیاست می تواند رقیق "مقدار" شاخص های از طریق سخت حفاظت از محیط زیست برای از بین بردن ظرفیت تولید سرپیچی و ظرفیت تولید ناکارآمد; اشاره به بین المللی شیوه های همراه با شرکت های پیشرفته در چین انتشار تکنولوژی سطح پیشرفته بهبود بیشتر آهن و فولاد شرکت در زمینه های فشرده و فشرده صنعتی مناطق آهن و فولاد شرکت، اصلی استاندارد تخلیه آلاینده; تقویت انگیزه برای تشویق آهن و فولاد شرکت برای دستیابی به تولید گازهای گلخانه ای تمیز.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

در باره ما


Htongsteel به عنوان توقف پیشرو ارائه دهنده راه حل برای تمام شما لوله فولادی، فولاد، نوار فولادی & فولادی لوله اتصالات مورد نیاز پدید آمده است. ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان & توزیع کننده لوله استنلس استیل نوار & فولاد در چین است. محصولات ما به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها در داخل و خارج از کشور استفاده شده است. هر بخش تحت مدیریت عالی و کاملا اتوماتیک تولید تا ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات سریع به مشتریان است.


اگر قصد ما درک می کنیم سپس به زودی اسمش.
تلفن: + 86 029 89306039

فکس: 029-89306039


یک جفت:90degree آرنج بعدی:آهن و فولاد قیمت در نیمه دوم بالا و فرار