فلنج فولادی

فلنج فولادی
Chat Now
جزئیات محصول
جزئیات محصول

فلنج ها به طور کلی هنگامی استفاده می شود که اتصال به دریچه وجود دارد، درون خط ابزار و / یا اتصال به نازل تجهیزات مورد نیاز است. اتصالات فلنج به طور کلی شامل پرس دو سطحی است که به طور محکم به یکدیگر متصل می شوند، با استفاده از پیچ و مهره های ریز، گوه ها، بست ها و یا سایر ابزار های استفاده از نیروهای فشاری بالا. [16] اغلب یک واشر، بسته بندی یا حلقه ای بین فلنج ها برای جلوگیری از نشت نصب نصب شده است، اما گاهی اوقات ممکن است فقط از یک گریس خاص استفاده شود و یا هیچ چیز دیگری در صورتی که سطوح مونتاژ دقیقا تشکیل شود. فلنج به مقادیر فشار زیر طراحی شده است: 150 پوند، 300 پوند، 400 پوند، 600 پوند، 900 پوند، 1500 و 2500 پوند یا 10 بار، 15 باره، 25 باری، 40 باری، 64 باری، 100 بشکه و 150 باری. انواع مختلف فلنج بسته به نوع ویژگی های ساختاری آنها در دسترس است. انواع فلنج معمولا در لوله گذاری استفاده می شود. این فلنج ها با چهره های مختلف مثل چهره بالایی، صورت تخت، چهره ی حلقه ای و غیره در دسترس هستند.دربارهی ما


Htongsteel به عنوان یکی از متقاضیان پیشرو برای تمام لوله های فولادی، فولاد، نوار فولادی و اتصالات لوله های فولادی ظاهر شده است. ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان و توزیع کنندگان از فولاد ضد زنگ لوله، ورق فولاد ضد زنگ و نوار فولادی ضد زنگ در چین است. محصولات ما به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه های هر دو در خانه و خارج از کشور استفاده می شود. هر بخش تحت مدیریت کامل و تولید به طور کامل خودکار به طوری که برای ارائه بهترین محصولات با کیفیت و سریع خدمات به مشتریان ما.


اگر میخواهید ما را درک کنید، به زودی آن را بزنید.

تلفن: +86 029 89306039

فکس: 029-89306039


HUITONG یک تولید کننده و تامین کننده لوله های فولادی ضد زنگ چین است که مجهز به یک کارخانه تولیدی و شرکت و به عنوان یک صادر کننده و فروشنده فلنج فولادی حرفه ای است. ما همیشه از شما می خواهیم که فلنج فولادی با کیفیت بالا را از کارخانه ما بخرید.

پرس و جو