فلنج فولادی ضد زنگ WN، SO، RF، BL

فلنج فولادی ضد زنگ WN، SO، RF، BL

فلنج نیز فلنج یا فلنج نامیده می شود. فلنج بخشی است که لوله را به لوله وصل می کند و به انتهای لوله متصل می شود. سوراخ های فلنج وجود دارد و پیچ ها دو فلنج را به شدت متصل می کنند. فلنج با بالشتک ها مهر و موم شده است. فلنج اتصال فلزی (اتصال سیم) فلنج و فلنج جوش تقسیم شده است.

چت کن

جزئیات محصول

فلنج های فولادی ضد زنگ 304 و 316 در بسیاری از انواع و اندازه ها. فلنج های لوله های ضد زنگ را انتخاب کنید از قبیل: فلنج های فلزی کور فولاد ضد زنگ، فلنج های کوره ای ضد زنگ بالا، فلنج های چسبنده ضد زنگ، لغزش فولاد ضد زنگ بر روی فلنج صفحات، فلنج های جوش سوکت فلزی، فلنج های حلقوی صورت، فلنج گردن جوش صورت، و فلنج لغزش لغزنده صورت افزایش یافته است. ما همچنین یک دسته فلنج های آهن و کیت های واشر را در مواد مختلف از جمله لاستیک، غیر آزبست و تفلون حمل می کنیم. فلنج از جنس استنلس استیل.


استاندارد :

ASTM A182 / A182M - 18 EN 1092 .....

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

انواع:

Weld neck - Slip-On - Socket Weld - Threaded - Blind - RTJ - Lap Joint - Back-Up - Reducing - Orifice ..


اندازه ها:

1/2 "- 36" + برس: S / 5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

رتبه بندی فشار:

150 پوند، 300 پوند، 400 پوند، 600 پوند، 900 پوند، 1500 پوند و 2500 پوند یا 10 بار، 15 باری، 25 باری، 40 باری، 64 باری، 100 بشکه و 150 باری.


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

انواع مختلف فلنج بسته به نوع ویژگی های ساختاری آنها در دسترس است. انواع فلنج معمولا در لوله گذاری استفاده می شود. این فلنج ها با چهره های مختلف مثل چهره بالایی، صورت تخت، چهره ی حلقه ای و غیره در دسترس هستند.


یک جفت:ورق فولاد ضد زنگ بعدی:دیوار سنگین لوله فولادی ضد زنگ

پرس و جو