فلنج

فلنج

هنگامی که وجود دارد اتصال به شیر آلات در خط و/یا اتصال به راهنمایی و تجهیزات مورد نیاز است گیر به طور کلی استفاده می شود. فلنج اتصالات به طور کلی شامل دو سطح به j را فشار

چت کن

جزئیات محصول

Huitong ویژه فولاد شرکت, با مسئولیت محدود معروف چین تولید کننده فلنج و تامین کننده مجهز به کارخانه سازنده و شرکت و به عنوان یک حرفه ای فلنج صادر کننده و فروشنده ما همیشه شما را به خرید و عمده فروشی با کیفیت بالا فلنج فولادی فلنج لوله اتصالات فلنج استقبال می, فلنج کربن استیل, فلنج از فولاد ضد زنگ از کارخانه ما.

هنگامی که وجود دارد اتصال به شیر آلات در خط و/یا اتصال به راهنمایی و تجهیزات مورد نیاز است گیر به طور کلی استفاده می شود. فلنج اتصالات به طور کلی شامل فشار دادن دو سطح به محکم هم با استفاده از پیچ و مهره پیچ قاچ بست یا وسایل دیگر از اعمال نیروهای فشاری بالا پیوستند. [16] اغلب، واشر، بسته بندی و یا کارگاه سرسخت بین فلنج برای جلوگیری از نشت آن نصب شده است اما گاهی ممکن است به استفاده از تنها روغن خاص یا هیچ در تمام است اگر سطوح جفت گیری دقیقا شکل گرفته است. فلنج طراحی شده است که زیر فشار رأی: 150 پوند، 300 پوند، 400 پوند، 600 پوند، 900 پوند، پوند 1500 و 2500 پوند یا 10 نوار، 15Bar، 25Bar، 40Bar، 64Bar، 100Bar و نوار 150. انواع فلنج بسته به نوع خود ویژگی های ساختمانی در دسترس هستند. در زیر انواع فلنج به طور کلی مورد استفاده در لوله کشی است. این ماشین رو مختلف مانند چهره مطرح صورت مسطح حلقه مشترک صورت و غیره در دسترس هستند.

نوع فلنج هستند مانند زیر:

فلنج slip-on، فلنج کور، فلنج دامان مشترک، فلنج جوش گردن، صفحه فلنج، سوکت فلنج جوش، فلنج Threaded.

لغزش در فلنج تضعیف بیش از لوله و سپس از داخل و خارج به ارائه قدرت کافی و جلوگیری از نشت جوش داده شده. این فلنج به جای جوش گردن بسیاری از کاربران به دلیل آن پایین استفاده می شود هزینه و نیز این واقعیت است که این مستلزم دقت کمتر هنگام برش لوله به طول.

فلنج کور با مته سوراخ کردن را ندارند و برای خاموش کردن سیستم لوله کشی یا رعیت باز استفاده می شود. طراحی آن اجازه می دهد دسترسی آسان به رعیت یا سیستم لوله کشی برای هدف بازرسی. عرضه شود می تواند با یا بدون هاب در گزینه سازنده.

جوش گردن فلنج طراحی شده است به سیستم لوله کشی با ته قنداق تفنگ جوشکاری ملحق شود. آنها به دلیل آن گردن بلند گران, اما برای تنش بالا لوله کاهش استرس برنامه ترجیح داده است. گردن یا هاب، تمرکز تنش در پایه فلنج انتقال. انتقال تدریجی ضخامت پایه توپی-ضخامت دیوار در ته قنداق تفنگ جوشکاری مهم تقویت فلنج را فراهم می کند. تلاطم و فرسایش به دلیل مطابق اندازه مته لوله و فلنج کاهش می یابد.

فلنج سوکت شبیه به لغزش در فلنج در برون نما هستند اما سیلندرها به لوله ضد حوصله است. قطر مته سوراخ باقی مانده همان داخل است قطر لوله. جوش فیله اطراف توپی فلنج فلنج برای لوله متصل. جوش فاصله اختیاری در برنامه های استرس بالا استفاده کرد. بزرگترین استفاده از آن در سیستم فشار است مانند هیدرولیک و خطوط بخار.

شلپ شلپ کردن مفاصل فلنج ها دوباره شبیه به لب رسید, اما آن شعاع در تقاطع سیلندرها و صورت فلنج به جای دامان پایان نوشتار خُرد است. صورت در پایان نوشتار خُرد صورت واشر فلنج را تشکیل می دهند. برنامه های کاربردی آن است که در آن بخش از سیستم های لوله کشی باید به سرعت و به راحتی برای بازرسی و یا جایگزینی برچیده شود.

درجه و مواد

ASTM A182 F304 F304L F316 F316L F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

نوع فلنج

فلنج slip-on فلنج کور دامان مشترک فلنج جوش فلنج گردن صفحه فلنج سوکت فلنج جوش، فلنج Threaded

استاندارد فلنج

GB و JIS و کارشناسی و DIN, ANSI

مشخصات

1/8, 1/4", 3/8" ، 1/2"، 3/4" ، 1"، 1-1/4" ، 1-1/2" 2" ، 2-1/2"، 3" ، 4", 6".

رتبه های فشار

کلاس: 150، 300 و 400 و 600 و 900، 1500، 2500.

PN: 6 10 16 25 40 64، 160 5K - 40K.

سطح آب بندی

فاینال فانتزی RF LJ FM R.T.J، ر.ج

نرم افزار:

فلنج فولاد ضد زنگ است که به طور گسترده ای در اتصال خط لوله نفت شیمیایی برق گاز آب خط لوله حرارت سابق تعویض کشتی سازی, ساخت و ساز استفاده می شود.

اتصالات بین لب تمایل به بزرگ تر از سایر اتصالات اما می تواند انجام دهد و در برنامه های کاربردی درخواست برق آب بزرگ و سیستم های برق آبی.

جستجوی مرتبط: فلنج فولادی فلنج لوله فلنج اتصالات فلنج فولادی فلنج استنلس استیل فلنج گاز نفت فلنج فولادی فلنج فلنج لوله نفت، فلنج جوش داده شده Slip-On پس فلنج، RF تا فلنج، فلنج گردن جوش, Welded گردن فلنج، فلنج WN WN RF فلنج WNF فلنج، فلنج LJ فلنج LJF فلنج LJF هفتم فلنج فلنج هفتم کشیده هفتم فلنج سوکت فلنج جوش فلنج جنوب غربی، فلنج جوش جنوب سوکت , لوله اتصالات فلنج سوکت جوش لوله فلنج صفحه فلنج PT فلنج جوش داده شده صفحه فلنج فولادی فلنج, فلنج از جنس استنلس استیل.


یک جفت:صلیب بعدی:فولاد ضد زنگ لوله های تزئینی

پرس و جو