لوله سه راهی

لوله سه راهی

سه راه شايع ترين اتصالات لوله است. با تمام موضوع سوکت در دسترس است، حلال همه سوکت جوش یا جوش با حلال مخالف پریز برق و خروجی جانبی با موضوعات زنان. آن استفاده می شود

چت کن

جزئیات محصول

Huitong ویژه فولاد شرکت, با مسئولیت محدود معروف چین لوله توپ را روی گوه تولید کننده و تامین کننده مجهز به شرکت و کارخانه تولیدی است و به عنوان یک حرفه ای لوله توپ را روی گوه صادر کننده و فروشنده ما همیشه استقبال هستند که شما را به خرید و عمده فروشی با کیفیت بالا لوله اتصالات توپ را روی گوه لوله سه راهی های انشعاب سه راهی برای لوله، 3 راه عبور سه راهی، سه راهی عبور از کارخانه ما.

سه راه شايع ترين اتصالات لوله است. با تمام موضوع سوکت در دسترس است، حلال همه سوکت جوش یا جوش با حلال مخالف پریز برق و خروجی جانبی با موضوعات زنان. یا ترکیب و یا تقسیم جریان مایع استفاده می شود. انواع لوله اتصالات است که T شکل داشتن 2 خروجی در 90 درجه به اتصال به خط اصلی است. این قطعه کوتاه از لوله با خروجی جانبی است. سه راه برای اتصال لوله ها را از قطرهای مختلف یا تغییر مسیر لوله اجرا می شود استفاده می شود. آنها از مواد مختلف و در اندازه های مختلف ساخته شده و پس از اتمام. آنها گسترده در خط لوله شبکه های حمل و نقل مخلوط دو فاز مایع استفاده می شود. آنها را به عنوان طبقه بندی شده: برابر سه راهی و سه راهی های نامساوی.

وقتی اندازه ی همان لوله هدر است، سه برابر استفاده می شود و هنگامی که اندازه واحد کمتر از اندازه سر صفحه است، سه راه کاهش استفاده خواهد شد. سه راهی های انشعاب با همان اندازه ورودی و خروجی شایع ترین هستند. برخی از كم صنعتی سه راه راست, سه راه کاهش, دو شعبه سه راه، دو شعبه سه راه کاهش، مخروطی سه راه، دو شعبه سه راه مخروطی، ماهی سه راه، سه راه کاهش مخروطی، دو شاخه مخروطی کاهش سه راه, سه راه مماسی، و دو شاخه Tee.The مماسی بالا كم اشکال و ساختار طبقه بندی شده. آنها همچنین بر اساس برنامه های آنها مورد نیاز برای انجام نامیده می شود.

Htongsteel یکی از پیشرو چین لوله توپ را روی گوه تولید کنندگان و تامین کنندگان، است اگر شما می خواهید به فروش و یا خرید با کیفیت بالا سه راه حرفه ای حرفه ای شرکت و کارخانه و فروشنده و صادر کننده، لطفا با ما تماس بگیرید.

مشخصات:

بدون درز: 1/2 '' - 24''، جوش داده شده: 24'' 96''، ضخامت: SCH10-XXS

درجه و مواد:

فولاد ضد زنگ: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

فولاد آلیاژی: ASTM A234 WP22 WP12، WP11، WP5 WP9، WP91.

استاندارد فولاد:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75، DIN2615، JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

جستجو: لوله اتصالات محکم، لوله سه راهی، سه راهی برای لوله مربوط 3 راه توپ را روی گوه، صلیب سه برابر سه راه فولاد برابر سه راه سه برابر فولاد ضد زنگ آلیاژ فولاد برابر سه راه کاهنده سه راه فولاد کاهنده سه راه فولاد ضد زنگ کاهنده سه راه، آلیاژ فولاد کاهنده سه راه عبور.


یک جفت:فولاد ضد زنگ لوله های تزئینی بعدی:قطر لوله بدون درز فولاد ضد زنگ بزرگ

پرس و جو