کاهنده

کاهنده
چت کن
جزئیات محصول

Huitong ویژه فولاد شرکت, با مسئولیت محدود معروف چین کاهش دهنده تولید کننده و تامین کننده مجهز با شرکت و کارخانه های تولیدی و کاهش دهنده حرفه ای صادر کننده و فروشنده، ما همیشه با استقبال شما به خرید و عمده فروشی با کیفیت بالا لوله کاهنده لوله گیربکس کاهش دهنده خارج از مرکز متحدالمرکز کاهنده کاهش دهنده لوله های فولادی از کارخانه ما هستند.

کاهش دهنده اجازه می دهد تا برای تغییر در سایز لوله هیدرولیک جریان سیستم شرایط یا انطباق با لوله کشی موجود از اندازه های مختلف. گیربکس دنده معمولا متحدالمرکز هستند اما گازهای غیر عادی زمانی که مورد نیاز برای حفظ همان سطح بالا یا پایین-از-لوله استفاده می شود.

Htongsteel به عنوان یک توقف پیشرو ارائه دهنده راه حل برای همه نیازهای شما کاهنده پدید آمده است. ما یکی از بزرگترین صادر کنندگان و توزیع کنندگان کاهنده در چین است. محصولات ما به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها در داخل و خارج از کشور استفاده شده است. هر بخش تحت مدیریت عالی و کاملا اتوماتیک تولید تا ارائه بهترین کیفیت محصولات و خدمات سریع به مشتریان است.

محصولات:

کاهنده متحدالمرکز، کربن فولاد باهم کاهنده استیل باهم کاهنده، آلیاژ فولاد باهم کاهنده، کاهنده باهم ECC کاهنده فولادی ECC کاهنده کاهش دهنده خارج از مرکز، فولاد ضد زنگ ECC کاهنده، فولاد آلیاژی Ecc کاهنده.

حجم:

بدون درز کاهنده: 1/2" تا 24" ، کاهنده: 26 "-48" جوش داده شده.

ضخامت: SCH20 SCH160

مواد:

ASTM A234WPB WPC A105 A420WPL6 WPL9 WPL3 WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

استاندارد:

موسسه ISO JIS DIN BS, GB

جستجوی مرتبط: کاهش دهنده لوله، لوله گیربکس کاهش دهنده خارج از مرکز متحدالمرکز کاهنده، کاهش دهنده لوله های فولادی.


پرس و جو